PROGUARD Mini

KOMPAKTNÍ A EKONOMICKÉ ZABEZPEČENÍ PRO MALÉ A STŘEDNĚ VELKÉ PLOCHY

PROGUARD Mini je řešením pro zabezpečení menších a středně velkých členitých ploch s důrazem na maximální úsporu nákladů bez obětování kvality.

PROGUARD One se s výškou 3,5m vyznačuje zejména kompaktním designem a modulární strukturou, která umožňuje efektivní zabezpečení střední, nebo i několika menších členitých ploch, které jsou od sebe oddělené překážkami a terénními nerovnostmi.

Systém lze rychle a snadno rozebrat a během několika minut jej lze použít v jakémkoli prostředí. Pozorovací úhly kamer 100 – 360° zajišťují dokonalé vidění a inteligentní analýzu obrazu s dosahem až 50 metrů.

PROGUARD Mini standardně obsahuje 1-2x ultra-senzitivní 5Mpx kameru, IP reproduktor, 2x varovné LED světlomety, 1x výstražný modrý maják. PRO GUARD Mini navíc umožňuje modulární připojení až 6 přídavných kamer nebo dalších Mini věží v jeden celek.

Díky svým vysoce dimenzovaným záložním bateriím zůstává systém plně funkční po dobu 4 dnů i bez externího napájení.

 

FUNKČNOST

Reakční řetěz

NEPŘETRŽITÉ MONITOROVÁNÍ, OKAMŽITÉ ODSTRAŠENÍ A EFEKTIVNÍ ZÁSAH

  1.  Ultra-senzitivní kamery v kombinaci s infračervenými reflektory zajišťují ostrou viditelnost ve dne i v noci.
  2. Detekce pohybu a poplach spouštěný inteligentní analýzou videa, okamžitý přenos obrazu do poplachového centra a rozsvícení reflektorů s viditelným světlem a modrých majáků. 
  3. Přímé oslovení pachatele pomocí aktivního reproduktoru a akustického tlaku 120 dB.
  4. Okamžitý výjezd zásahové jednotky a vyrozumění příslušné policejní služebny s video asistovanou kontrolou zásahových složek. Veškeré záznamy archivovány pro důkazní řízení!

Příklady detekce

Detekce pachatele ve dne

Detekce pachatele v noci

Reakční čas

Zatímco doba odezvy na upozornění policie na tradičních poplašných systémech PCO může trvat až 25 minut, dohledové centrum PROGUARD reaguje na spolehlivé video v reálném čase, aby byla zajištěna rychlá reakce zásahové jednotky nebo policie, které na dálku informuje o aktuální pozici pachatele.

V 99% procentech případů však stačí promluvení do scény operátorem k tomu, aby pachateli bylo jasné, že je prozrazen a ještě nahráván na video, a je na čase všeho nechat a „vzít nohy na ramena“.

ZÁLOHA NAPÁJENÍ

  • S integrovanými vysokokapacitními trakčními bateriemi vydrží systém fungovat nepřetržitě až 4 dny.

  • Stav zálozních baterií je stejně jako funkčnost celého nášeho systému neustále monitorován na dálku. Vždy tedy víme o stavu nabití našich baterií a funkčnosti celého systému, čímž dáváme našim zákazníkům jistotu, že jejich prostory jsou neustále střeženy.