Často kladené otázky

Nabízíte soběstačné monitorovací systémy i pro lokality bez napájení?

Ano. V oblastech bez síťového napájení poskytujeme s PROGUARD Ultra odolné řešení založené na integraci ekologického palivového článku ve spojení se solární energií a baterií. Na rozdíl od benzínových nebo naftových motorů je toto řešení ekologické a je tedy povoleno i v přírodních rezervacích .

Jak zjistím, kolik věží PROGUARD je potřeba?

Prostory, které potřebujete střežit si obhlídneme, poradíme a vytvoříme individuální analýzu rizik. Na základě těchto informací uděláme optimální návrh rozmístění a počtu věží a cenovou nabídku.

Jaké pokrytí má naše služba?

Naše dohledové centrum spolupracuje se zásahovou službou KRUH, která pokrývá 99% území ČR. Díky energeticky soběstačné verzi PROGUARD Solar v ČR existuje jen velmi málo míst, kde bychom službu nemohli poskytnout (např. odlehlé příhraniční oblasti v horách, kde nemají signál ani mobilní operátoři)

Sleduje někdo obraz z kamer nepřetržitě?

Ano i ne . Díky našemu inteligentnímu softwaru pro analýzu videa není nutné nepřetržité monitorování. Naše kamery analyzují okolí a spustí poplach, jakmile se někdo přesune do střežené oblasti. Poplach okamžitě zobrazí příslušné kamery operátorům v našem vlastním 24hodinovém dohledovém centru, kteří poplach ověří. Operátoři poté zahájí odpovídající bezpečnostní zásahová opatření.

Jak spolehlivý je náš monitorovací systém PROGUARD?

PROGUARD je vyroben z kvalitních a průmyslově testovaných komponentů, které odolávají chladu, větru a počasí. Pokud je součást vadná, chyba bude okamžitě rozpoznána našimi automatickými testovacími rutinami a do našeho dohledového centra obdržíme poplachový signál.

Odtud organizujeme nejrychlejší možné řešení problémů s naší 24/7/365 pohotovostní službou. Můžeme tak zajistit nejvyšší možnou připravenost systému.

Kolik typů produktů PROGUARD nabízíme?

Nabízíme čtyři různé typy věží: Naše „vlajkové“ věže „Tower“ jsou robustní 6m vysoké videověže s vazbou na střídavý proud až s 10 kamerami s IR podporou, které jsou schopny jasně vidět i v noci.

Dále nabízíme menší kompaktní varianty „Mini“, „Solar“, které modulárně v případě potřeby doplňujeme o věže „Micro“. Obě kompaktní varianty mohou nést až 6 kamer s IR podporou pro jasné noční vidění. Stejně jako věž „Tower“ i „Mini“ a „Solar“ jsou vybaveny IP reproduktory, LED reflektory, výstražnými majáky a samozřejmě záložními bateriemi. Věž „Solar“ se od věže „Mini“ odlišuje pouze způsobem napájení – solární panely a větrné turbíny zajišťují její celoroční nepřetržitý provoz nezávisle na připojení elektrického proudu ze sítě.

Varianta „Micro“ není samostatně použitelná, slouží nám jako doplňkové kamery na pokrytí slepých míst při zabezpečení členitějších ploch.

Stojíte si za tím, co slibujete?

Ano! Bezpečnost znamená důvěru. Renomovaní poskytovatelé Vám kdykoliv rádi potvrdí veškeré informace týkající se jejich technických systémů, bezpečnostních koncepcí apod.

Kdo nese náklady způsobené vloupáním a vandalismem?

V současnosti je PROGUARD jediným systémem s certifikovaným pojištěním v ČR, kterému pojistitelé bezvýhradně důvěřují. Zabezpečíme a pojistíme vaše staveniště proti krádeži a vandalismu po dobu sledování až do výše 20 000 000 Kč na pojistnou událost.